Ana Sayfa
04 Ocak 2016 ( 38 görüntülenme )

Aktrolller bu kez AKP'li Bakanı Hedef Aldı

Aktroller İş Başında
 AKP'nin sosyal medyadaki paralı askerleri Aktrolller bu kez AKP'li bakanı hedef aldı

ANKARA - Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da AKP’nin tezlerini savunan, muhaliflere küfürler ve tehditler savuran Aktroll hesapları bu kez kendi bakanlarına saldırdı.

Aktroll hesaplarının başını çeken, 180 bin takipçili AkkulisHD adlı adresten bir bakanın paralel örgüt üyesi birinin atamasını yaptığı yazıldı ve o bakana ‘hain’ denildi.

“Paralelle mücadele bize Reis’in mirasıdır” yazan Akkulis hesabında, “Kim mücadelenin bu sathını önemsemiyorsa Reis’e ihanet içindedir” ifadelerine yer verildi.

Akkulis hesabından atılan mesajlar şöyle:

“Ülkemizde varolan gündemden dolayı Paralel Yapı ile mücadele ikinci plana düşmüş gibi görünmekte ama bu yanlış bir algı. Paralel İhanet Çetesi ülkemizdeki bir çok pisliğin altından baş göstermektedir, bu sebeple paralelle mücadele hız kesmemelidir.“MEVCUT BAKANLARIMIZDAN BİRİ…”

Mevcut bakanlarımızdan birinin aile baskısıyla önemli bir mevkiye paralel örgüt üyesi bir hainin atamasını yaptığı bilgisi kulağımıza geldi. Paralelle mücadele bize Reis’in mirasıdır; kim mücadelenin bu sathını önemsemiyorsa Reis’e ihanet içindedir”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tvfran
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ