Ana Sayfa
16 Aralık 2017 ( 1073 görüntülenme )

EMEKLİ ALBAYIN ÇOK AĞIR İSYANI!..

BU ACIYA BU YÜREK DAYANMAZ

Biz ülkemizi hep sevdik, havasını da suyunu da, bu sevgi hiç terk etmedi bizi hiç!

BUNLARIN HEPSİ YAŞANDI


Arazide kemik aradılar, buluyorlar bir gizli tanık, terörle mücadele etmiş kahraman askerlerimizi terörist diye tutuklayıp hapse atttılar, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezalarıyla hala yargılıyorlar. Kemik çok bu dağlarda çok ve hepsi teröristlere ait. İsterse gitsin bu savcılar Çarçella’ya, isyan çığırtkanlığının yapıldığı yerlere, çok kemik bulacaklar orada.

Ama unutmasınlar ki buldukları her çok kemiğin yanında, mutlaka bir vatan evladının da kanı olacak, bir şehit olacak, vatan uğruna can vermiş bir evlat olacak. Çatışma bu, kolay değil, her terörist ölüsünün bulunduğu bu dağlarda, mutlak bir şehidimizin de kanı var.

SONUNDA DAYANAMADIK…

Baktık ki hergün topraklar kazılıyor, hergün kemikler bulunup toplu mezarlar deniliyor, PKK ortaya çıkıp bir insanlık suçundan bahsediyor, üstelik asker yapmış havası yaratılıyor, buna karşın kimseden ses çıkmıyor, dayanamadık, acımızı bastıramadık, sessiz kalamadık ve size haykırdık ;

ŞEHİT KABİRLERİNİ DOĞU’YA GÖTÜRÜN

“Ey Başkomutan ayağa kalk! Yeter artık! Tüm şehit kabirlerini alın, tez elden Doğu’ya götürün! Nedir bu çektiğimiz; her gün toplu mezar, her gün ölüm kuyusu, asit kuyusu, nedir bu saçmalıklar! Yaptığınız bu türden her haberle, halkımızın aklını neden karıştırmak ve Türk Ordusu’na düşman etmek istiyorsunuz siz! Amacınız nedir? Bu ordu, düşman ordusu mu! Bu ordu İngiliz değil, Fransız değil, Rus değil, Türk Ordusu Türk! Türk Milleti’nin ordusu! Yeter artık, aklınızı başınıza alın!

ABD ASKERİNE DEĞİL, TÜRK ASKERİ İÇİN DUA EDİN!

Ey Başkomutan! Git, şehit kabirlerine git! ABD askeri ölmesin diye dua edeceğin yerde, git şehitlerimiz için dua et, bir Fatiha oku! Git de dua et, dedi ki; ‘Allah Türk Milletine, Türk Ordusuna zeval vermesin’, de!

YER GÖK DAĞ TAŞ ŞEHİT DİYE AĞLIYOR…

Sonra al onları, törenle al, Türk bayrağına sar, çık yola! Anadolu’da katar katar şehit konvoyları yap! Yer gök ‘ŞEHİT’ diye inlesin! Götür onları, bu vatan uğruna şehit düştükleri yerlere; Şemdinli’ye, Derecik’e, Aktütün’e, Dağlıca’ya, Alan’a… Bilmiyorsan öğren; 19 şehit Şemdinli, Alan köyü, Alan karakolu yanında Dumanlı Dağ’da yatar. Götür şehidi, kanını döktüğü yere ve selam dur!

ŞEHİTLERİMİZDEN HABERLERİ YOK!

Bilmiyorsan öğren; 22 şehit Şemdinli, Aktütün köyü, Aktütün Karakolu’nun yanında, Leylek Dağı’nda, Bayrak Tepe’de, Berçay sırtları(şimdi oldu Aşkın Tepesi, Aşkın astsubay’ın şehit düştüğü yer)’nda yatar. Götür onları, toprağa sarılıp uyudukları yerlere, götür ki bu millet görsün, toplu mezar nerede var diye! Bilmiyorsan öğren Başkomutan öğren; 42 şehit Derecik’te, Umurlu’da, Samanlı’da, Ketina’da yatar. Git oralara, git de toplu şehit mezarlarına selam dur, Fatiha oku, Türk bayrağını dalgalandır, görsünler devlet nedir, şehit nedir, bayrak nedir!

MEDYA TEK SATIRDA ŞEHİT DEYİP GEÇİYOR!

Ey işbirlikçi medya! Ey satılmış kalemler! Ey bu satılmışların sahibi patronlar! Ey işbirlikçi sözde aydınlar! Ey işbirlikçi sözde uzmanlar! Nedir bu sizden çektiğimiz! Nedir bu toplu mezar, toplu ceset, toplu kuyu şaklabanlıkları! Toplu mezar mı arıyorsunuz siz, gidin, Doğu’ya gidin, Güneydoğu’ya gidin, gidin de bu vatan uğruna can vermiş şehitlerimizin mezarlarını ziyaret edin!

EN BÜYÜK KATLİAM TÜRK ASKERİNE YAPILDI!

Koyun şehitlerimizi can verdikleri yere, toprağa, tüm şehitlerimizi, batıdan, doğudan, kuzeyden, güneyden, tüm şehitlerimizi alın, koyun can verdikleri, kanlarını döktükleri toprağa, Van’a, Hakkâri’ye, Şendinli’ye, Çukurca’ya! Bakın görün toplu mezar nasıl olur! Bakın görün katliam nedir! 

Sadece şehitlerimizi değil, sayısını hala kesin olarak bilemediğimiz, on bine yakın şehidimizin yanına, bu hainlerin katlettiği on binden fazla vatandaşımızın kabirlerini de getirin yanlarına, koyun bebeklerin, kadın, kızların cenazelerini şehitlerimizin yanına, bakın görün toplu mezar nedir!

İNSANLARIMIZI DAĞA ASKER ÇIKARMADI!

Biz bu vatanın evlatları, sizin işbirliği yaptığınız ABD gibi Irak’a girip de iki milyona yakın Müslüman’ı mı katlettik! Toprağımızı koruduk toprağımızı, bayrağımızı, namusumuzu koruduk, katil biz değil, sizsiniz! Biz bu vatanın evlatları, sizin işbirliği yaptığınız siyaset gibi, köylere girip dağa çocuk mu çıkardık, eline silah mı verdik, insan öldürmeyi mi öğrettik! İnsanlarımızı koruduk insanlarımızı! Bugün dağa insanlar çıkarılıyorsa eğer, sebebi sizsiniz!

KATİL SİZSİNİZ!..

Bugün, İsviçre’deki kara paralar silah cephane olup bizi şehit ediyorsa eğer, katil sizsiniz!

Bugün katiller, Irak’tan gelip bizi şehit edip, yeniden rahat rahat Irak’a dönüyorsa eğer, ABD-AB ile işbirliği yapan sizin yüzünüzdendir, katil sizsiniz, biz değil!

ŞEHİT KABİRLERİMİZİ BİR BAKIN!


Ey Başkomutan! Ayağa kalk ve şehit kabirlerini ziyaret et, Fatiha oku! Al şehitlerimizi, götür can verdikleri, kanlarını döktükleri yere! Yeniden kabir kur, onlar için, Türk bayrağını göndere çek ve selam dur! Yap bu dediklerimi, çağır şu işbirlikçi medyayı, yazarlarını, sözde uzmanlarını, aydınlarını, tut kulaklarından, götür şehitlerimizin yanına! 

Sen bile şaşıracaksın ey Başkomutan, sen bile şaşıracaksın göreceğin toplu mezar karşısında, şehitlerimizin toplu mezarlarına dikilen sayısız bayrak karşısında! Bırakın artık çatışmada öldürülmüş, kimse sahip çıkmadığı için dağda kalmış hainlerin kemiklerini, kendinize gelin artık!

SAVCILAR TÜRK ASKERİNİN MÜCADELESİNİ BİLMİYOR!

Ey savcılar! Siz de bırakın artık, yazılan her dilekçe sonrası toprağı kazmayı, önce gidin sorun Genelkurmay’a, o bölgede çıkmış olan çatışmaları öğrenin, o çatışmalarda şehit düşenleri öğrenin, karakollara yapılmış olan silahlı saldırıları öğrenin, öğrendikten sonra araştırın gerçeğin ne olduğunu! İnsan hakları adına yapıyorsanız eğer bu işi, gidin de önce şehitlerimizin hakkını arayın, şehit katillerinin meydanlarda cirit attığını bilmiyor musunuz siz!

BİZ AÇIK TANIĞIZ!

Gizli tanıklarla bizi araştıracağınız yerde, alın işte, biz açık tanığınız ve size diyoruz ki, Süleymaniye’de 15 yaşında kız alıp evlenen, eşine 30 bin dolarlık altın takıp düğünde halay çeken ve resimleri boy boy ekranlarda yayınlanan Osman Öcalan denilen katil, 74 askerimizin katilidir, katildir katil! Alın işte, açıklıyoruz ve buna tanığınız biz, alın bu katili soruşturun, bizi değil! Ey İlahi Adalet, demokratik adalet! Sen de tecelli edeceksen et artık, yoksa iş işten geçmiş olacak!”

YETER ARTIK!..

Biz bıktık artık bıktık, can pahasına mücadele etmiş Mehmetçiğin hain gibi gösterilmesinden bıktık! Bu toprağın kızlarını kadınlarını dağa çıkarıp tecavüz edenlerin, öldürenlerin ise kahraman gibi anlatılmasından, karşılanmasından bıktık artık!

Tüm bunları dedik ama dediğimizle kaldık, yine kimseden hiç ses çıkmadı. Şehitlerimizi yok sayan bir siyaseti, görmedi hiç Türk tarihi ama biz AKP ile bunu gördük.

Durum bu!
Dün de durum buydu, bugün de durum aynı…
Bakalım yarınlara…


Erdal Sarızeybek

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ