Ana Sayfa
03 Ekim 2015 ( 47 görüntülenme )

Fuat Avni son bombayı patlattı

Fuat Avni, bu kez de bazı AKP'li üst düzey yöneticilere saldırı yapılacağını ortaya attı.
Fuat Avni, AKP'li Beşir Atalay'a düzmece bir saldırı organize edildiğini ve 1 Kasım için 'hile' yapacak isimlerin belirlendiğini iddia etti.

 Fuat Avni, 1 Kasım seçimleri ve Davutoğlu’nun genel başkanlığı ile ilgili yeni iddialarda bulundu. Twitter jurnalcisi Fuat Avni, Ak Saray’da düzenlenen toplantılarda ne olursa olsun tek başına iktidar kararı alındığını, seçime hile karıştıracak isimlerin hazırlandığını iddia etti.

Fuat Avni ayrıca 1 Kasım seçimlerine kadar AKP’nin önemli isimlerine düzmece saldırılar planlandığını bu isimlerden ilkinin ise Beşir Atalay olduğunu iddia etti. Saldırının dışında AKP teşkilatını hareketlendirmek için ‘uyduruk’ bir metin de hazırlandığını iddia eden Fuat Avni, seçim hilesi için hazırlanan liste netleşir ve sandıkta hile yapmaktan vazgeçmezlerse geçen seçim öncesinde olduğu gibi listedekileri isim isim yazacağını açıkladı. İşte Fuat Avni’nin tweetleri…

Fuat Avni'nin gündeminde bu sefer, Erdoğan'ın sarayındaki kutuplaşma vardı. Twitter fenomeni, AKP teşkilatının vurdumduymazlaştığını, bunun sebebinin ise Başbakan Davutoğlu'na bağladıklarını bildirdi.

BEŞİR ATALAY'A SALDIRI BOMBASI

Fuat Avni, mağduriyet oluşturma adına, AKP'nin üst kadrosundan bir iki kişiye saldırı düzenleneceğini öne sürdü. 'Beşir Atalay, saldırıda ilk hedef olarak belirlendi' diyen Avni, Saldırı için HDP sempatizanı olarak lanse edilecek provakatifler ayarlanıyor' şeklinde paylaşımda bulundu.

Kaynak :haber3

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tvfran
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ