Ana Sayfa
07 Aralık 2016 ( 35226 görüntülenme )

SAYIN KOMUTANIM... Bu Mübarek Günde Şu Hain Darbeyi Bize Bir Anlatınız...

Bir bakınız...

Sayın Komutan,

Diyorsunuz ki 15 Temmuz 2016 Cuma günü saat 16:00 sularında Milli İstihbarat Teşkilatı tarafından verilen bilgiyle darbe teşebbüsünden haberdar oldum. 

Diyorsunuz ki Genelkurmay Karargahında; Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki ÇOLAK ve Gnkur. II’nci Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER’in katılımıyla bir toplantı yaptım. 

Diyorsunuz ki Silahlı Kuvvetler Komuta Harekat Merkezi Amiri Tuğgeneral İlhan KIRTIL'ı aradım ve Türk hava sahasında ikinci bir emre kadar hiçbir askeri hava aracının (uçak, helikopter vs.) havalanmaması, havada bulunanaların derhal üslerine dönmesi için emir verdim. 

Diyorsunuz ki  Kara Havacılık Komutanlığına gidilerek orada bulunan personel konuları ve hava araçlarının uçmaması dahil gereken her türlü tedbirin alınmasını istedim. 

Diyorsunuz ki Etimesgut’taki Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığına gidilerek tank ve zırhlı araçlar başta olmak üzere tüm araçların hareketlerinin durdurulması ve hiçbir şekilde dışarı çıkmamaları yönünde gereken tedbirlerin alınması emirlerini verdim. 

Üstelik diyorsunuz ki Gnkur.Bşk.nın emriyle Hava Kuvvetleri Komutanlığı Harekat Merkezi aranmış ve Türk Hava Kuvvetlerine ait tüm hava araçlarının uçuşlarının durdurulması talimatı verilmiştir. 

Ve diyorsunuz ki alınan bilgi doğrultusunda bu alçak ve sefil girişime karşı ilgili/sorumlu makamlara gerekli ikaz ve emirler anında ve en geniş şekliyle iletilmiştir. 

Peki sayın Komutan, tüm bunları yaptınIZ ama yine de darbe teşebbüsü nasıl oldu, onu Türk Milletine açıklamalısınız. 

Ve sayın Komutan bu darbe girişiminden haberiniz olduğu halde Cumhurbaşkanı ve Başbakanlığa neden haber vermediniz, onu da açıklamak durumundasınız. 

Siz ki Türk Genelkurmay Başkanısınız yani METE HAN’IN ORDULARI KOMUTANI! 

Bu yüksek makamınızdan dolayı sorumlu olduğunuz Türk Milletine bu konuda bir açıklama yapmalısınız… 

Aksi halde Türk Milleti kendi Komutanının bu ihanet karşısındaki hal ve hareketini sorgulamaya başlayacaktır… 

Biz askerini, ordusunu, seven hatta eşine rastlanmadık ölçüde bağlı bir milletiz. 

Sizi Yenikapı’da gördüm, “milletim milletim” diyerek el sallayışınızı gördüm. 

İşte bu millet şimdi bir açıklama hatta bir hesap bekliyor sizden… 

Bunu vermelisiniz, size yakışan bu olacaktır… 

Ve bu bir dost sesidir düşman değil!

Son bir söz; siz darbeden haberiniz olduğu halde Deniz ve Hava Kuvvet Komutanlarının DÜĞÜNDE ne işleri vardı, onu da açıklamak durumundasınız çünkü milletimiz sebebini merak ediyor...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tvfran
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ